Együttműködés a Magyar Természettudományi Társulattal

A Magyar Natúrpark Szövetség és a Magyar Természettudományi Társulat 2018. novemberében együttműködési megállapodást kötött annak érdekében, hogy a két szervezet növelni tudja saját eredményességét és működésének hatékonyságát. A megállapodás középpontjában a két szervezet szakmai céljainak összehangolása-, szinergikus együttműködések kialakítása és fenntartása áll.

Reményeink szerint az együttműködésnek köszönhetően arra is lesz lehetőség, hogy a Magyar Természettudományi Társulat által szervezett programok, versenyek      témái között a natúrparkok is megjelenhessenek, elősegítve ezzel a tehetséges gyermekek natúrparkokkal kapcsolatos tudásának bővítését.
A Magyar Természettudományi Társulattal kapcsolatos információk a következő oldalon érhetőek el: http://www.mtte.hu/
Az együttműködési keretmegállapodás alább olvasható.